piątek, 30 października 2020

Zależy nam, żeby transakcje przeprowadzone za naszym pośrednictwem były dla Państwa w pełni bezpieczne, a formalności ograniczały się do minimum. Dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z Doradcami Kredytowymi K2 Finance. Są to osoby w pełni zaangażowane, posiadające długoletnie doświadczenie i pełną wiedzę o aktualnej ofercie banków. Do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, konstruując ofertę skrojoną na miarę konkretnych potrzeb.

K2 Finance to:

 

Niezależni Doradcy
Firma jest niezależna kapitałowo od instytucji finansowych, co gwarantuje Państwu obiektywizm w przedstawianych ofertach.
Pełna oferta

26 czołowych banków w jednym miejscu. Korzystając z doradztwa K2 Finance możecie być pewni, że przedstawione zostaną Państwu wszystkie warte rozpatrzenia aktualne oferty.

Bezpłatne Doradztwo 
Usługi K2 Finance nie wiążą się dla Państwa z żadnymi dodatkowymi kosztami, a wynegocjowane warunki są często lepsze niż bezpośrednio otrzymane w banku.

Bezpieczeństwo
K2 Finance dba o bezpieczeństwo transakcji.  Podstawowym celem jest minimalizacja ryzyka i negatywnych emocji związanych z procesem kredytowym. W razie potrzeby, wnioski są składane do kilku banków, by nasi Klienci mieli swobodny wybór najlepszej oferty.

Oszczędność czasu
Na obsługę Państwa wniosków K2 Finance poświęci tyle czasu, ile jest konieczne - to ich praca. Wy możecie oddawać się swoim zajęciom.

 Zachęcamy do kontaktu z Doradcą Kredytowym K2 Finance:

                                                          Beata Krupa

                                                     beata.krupa@k2finance.pl

                                                      GSM: 607 203 204

Biuro Obsługi Klienta

ul. Złota 48/54

00-120 Warszawa

 

www.k2finance.pl

 

Przy pierwszym kontakcie prosimy o powołanie się na CITYMARK.

 

Napisz do nas:
citymark@citymark.pl

Citymark Nieruchomości. 01-044 Warszawa, ul. Spokojna 7 lok. 10, tel. 22 834 80 38