Rodzaj nieruchomości
Typ transakcji
Województwo
Powiat/Miasto
Gmina/Dzielnica
Metraż
od do
Cena PLN
od do
edytka.c@aol.com
Witam;kupilabym to mieszkanie na ulPromienistej,ale czy istnieje obnirzenie ceny,placac gotowka.Apropo mieszkan to prosze zaoferowac podobne 2 pok,z bal,widna kuchnia,w tej lokalizacji na pietrach od 1-szego do3 -ciego po remoncie w granicach 270000zjtel.530463666.Pozdrawiam Aga
edytka.c@aol.com
Witam;zdecydowanie kupilabym mieszkanie nr68668,natomiast czy istnieje obnirzenie ceny na remont,placac gotowka.prosze o kontakt 530463666.-Pozdrawiam.Aga
Witamy Państwa na stronie Agencji Nieruchomości Citymark. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą mieszkań, domów, działek oraz nieruchomości komercyjnych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami-zaprezentują i doradzą, co i gdzie kupić. Nie kupuj i nie sprzedawaj nieruchomości bezpośrednio, to wiąże się często z dużym ryzykiem. Korzystaj z usług profesjonalistów i ludzi z doświadczeniem w tej branży, to nie kosztuje dużo. Zapytaj, ponegocjuj, sprawdź nas.
|
|
|
|
|
Numer oferty: 60463
Lokalizacja:
Mazowieckie\
Warszawa\
Wesoła
Powierzchnia: 150 m2
Powierzchnia działki: 2400 m2
Liczba pokoi: 5 pokojowe
Cena: 2 580 000,00 PLN
Cena za 1 m2: 17 200,00 PLN
Liczba pięter: 1
Rok budowy: 1936r.
Typ budynku: Dworek
Materiał budynku: Cegła
Gaz: Miejski
Ogrzewanie: Węglowe
Typ własności: hipoteczne
Opis:
Przedwojenny dom w bardzo dobrej lokalizacji ze wspaniałym klimatem wysokich i przestronnych pomieszczeń. Zachowano stare stylowe okna, otwarty kominek w kuchni. W domu wykonano wszelkie niezbędne remonty.Piękna działka prawie w kwadracie - częściowo zalesiona .
Dom o powierzchni 150 m2 + garaż i magazyn ok. 80 m2.
Rozkład pomieszczeń :
- salon 50m2, kuchnia 15m2, gabinet 15m2, łazienka
- piętro - trzy pokoje po ok 17m2 ( bez skosów ), łazienka, ubikacja , dwie garderoby
Media : prąd, woda, gaz, szambo ( kanalizacja miejska przy działce - możliwość podłączenia)
Ogrzewanie : gazowe, węglowe(nowy piec na ekogroszek )
Informacje dodatkowe: telefon, internet, piwnica, strych, garaż
Możliwość budowy drugiego domu na tej działce (wydane warunki zabudowy).
Kontakt: Citymark Nieruchomości 22 834 80 38
-----------------------------------------
Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań zachęcamy do przeglądania naszej strony www.citymark.pl lub do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").
Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego.
Troszczymy się o Ciebie od momentu zlecenia nam zapotrzebowania na sprzedaż lub zakup nieruchomości, aż do podpisania umowy ostatecznej w wybranej przez Ciebie lub poleconej przez nas kancelarii notarialnej. Zanim dojdzie do jej podpisania kompletujemy dokumenty, na życzenie pomagamy w negocjacjach, uzgadniamy wszelkie warunki potrzebne do zawarcia umowy sprzedaży, a także udzielamy informacji z zakresu prawa w obrocie nieruchomościami.
Zachęcamy do sprzedaży nieruchomości za naszym pośrednictwem na zasadach wyłączności. Pozwoli nam to zorganizować skuteczną promocję oraz reklamę Twojej nieruchomości.
* Zamieszczone na
naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy
wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie
dokładne i aktualne. Ze względu jednak na to, iż informacje te pochodzą od osób
trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Citymark Nieruchomości
Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.
|
|
|
|
|
Rodzaj:
Podatek od czynności cywilnoprawnych:
51 600,00
Taksa notarialna:
4 830,00
VAT od taksy notarialnej i innych opłat:
1 110,90
Wpis do księgi wieczystej:
0,00
Wpisy aktu:
6 PLN za stronę
Suma opłat dodatkowych:
57 540,90
|
|