wtorek, 22 maja 2012

Witamy Państwa na stronie Agencji Nieruchomości Citymark. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą mieszkań, domów, działek oraz nieruchomości komercyjnych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami-zaprezentują i doradzą, co i gdzie kupić. Nie kupuj i nie sprzedawaj nieruchomości bezpośrednio, to wiąże się często z dużym ryzykiem. Korzystaj z usług profesjonalistów i ludzi z doświadczeniem w tej branży, to nie kosztuje dużo. Zapytaj, ponegocjuj, sprawdź nas.


Podaj e-mail (opcja):

Treść:

            > Dodaj wpis

Numer oferty:

57967L

Lokalizacja:

Mazowieckie\ płoński\ Płońsk

Powierzchnia:

1550 m2

Powierzchnia działki:

250000 m2

Cena:

4 100 000,00 PLN

Cena za 1 m2:

2 645,00 PLN

Przeznaczenie:

lokal biurowy

Meble:

Nie

Opis:

Nieruchomość składa się z 25 ha, z czego 10 ha to zabytkowy teren z hotelem w budowie oraz zabudowaniami dworskimi oraz 15 ha lasu nad rzeką Wkrą. Obie działki rozdziela jedynie droga gminna. Całość 55 km na północ od granic Warszawy w kierunku Płońska. Podróż samochodem zajmuje 50 minut od centrum stolicy, jedną z najlepszych wylotówek - E7 w kierunku Gdańska. Stwarza to nieograniczone możliwości rozwoju tego miejsca. 1)Hotel nowo przebudowany spichlerz 950m2, 15 pokoi, przepiękna arch., sala rest./100 osób, wyposaż.kuch-rest. Hotel z restauracją do wykończenia, wszystkie instalacje. 2) Dwór z XIX w. murowany, dachówka. Do zamieszkania dla rodziny prowadzącej obiekt lub adaptacji na cz. hotelową. Ciekawa architektura - 2 alkierze. Przepiękna piwnica z ceglanym sklepieniem - idealna na piwniczkę wina 3) Budynek magazynowy 300m2, do rozbudowy. Możliwość budowy domów/domków. Takiej przyrody i natury już prawie nie ma k/W-wy. Dużo wiekowych drzew. Dzikie zwierzęta i ptaki. Cisza i spokój. Brak sąsiadów w bezp. otoczeniu (VIP teren, warunki do lądowiska dla helikopterów). Urokliwe 2 stawy, własne sady z jabłkami. Las nad rzeką, polany.Takich miejsc prawie już nie ma. Kontakt: Citymark Nieruchomości 22 834 80 38 ----------------------------------------- Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań zachęcamy do przeglądania naszej strony www.citymark.pl lub do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy"). Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Troszczymy się o Ciebie od momentu zlecenia nam zapotrzebowania na sprzedaż lub zakup nieruchomości, aż do podpisania umowy ostatecznej w wybranej przez Ciebie lub poleconej przez nas kancelarii notarialnej. Zanim dojdzie do jej podpisania kompletujemy dokumenty, na życzenie pomagamy w negocjacjach, uzgadniamy wszelkie warunki potrzebne do zawarcia umowy sprzedaży, a także udzielamy informacji z zakresu prawa w obrocie nieruchomościami. Zachęcamy do sprzedaży nieruchomości za naszym pośrednictwem na zasadach wyłączności. Pozwoli nam to zorganizować skuteczną promocję oraz reklamę Twojej nieruchomości.

Agent prowadzący: 

Nieruchomości Citymark

Telefon kontakowy: 

E-mail: 

Numer licencji: 

 
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Ze względu jednak na to, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Citymark Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Rodzaj:

Prowizja:

%

Cena:

PLN

Podatek od czynności cywilnoprawnych:

82 000,00

Taksa notarialna:

6 010,00

VAT od taksy notarialnej i innych opłat:

1 382,30

Prowizja agencji:

0,00

VAT od prowizji:

0,00

Opłata sądowa:

0,00

Wpis do księgi wieczystej:

0,00

Wpisy aktu:

6 PLN za stronę

Suma opłat dodatkowych:

89 392,30

Suma:

4 189 392,30

Napisz do nas:
citymark@citymark.pl

Citymark Nieruchomości. 01-044 Warszawa, ul. Spokojna 7 lok. 10, 0 22 834 80 38, fax: 0 22 636 92 90