Rodzaj nieruchomości
Typ transakcji
Województwo
Powiat/Miasto
Gmina/Dzielnica
Metraż
od do
Cena PLN
od do
Witamy Państwa na stronie Agencji Nieruchomości Citymark. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą mieszkań, domów, działek oraz nieruchomości komercyjnych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami-zaprezentują i doradzą, co i gdzie kupić. Nie kupuj i nie sprzedawaj nieruchomości bezpośrednio, to wiąże się często z dużym ryzykiem. Korzystaj z usług profesjonalistów i ludzi z doświadczeniem w tej branży, to nie kosztuje dużo. Zapytaj, ponegocjuj, sprawdź nas.
|
|
|
|
|
Numer oferty: 55047
Lokalizacja:
Mazowieckie\
Warszawa\
Włochy
Powierzchnia: 970 m2
Liczba pokoi: 11 pokojowe
Cena: 3 100 000,00 PLN
Cena za 1 m2: 3 196,00 PLN
Liczba pięter: 2
Ogrzewanie: centralne ogrzewanie
Standard: dobry
Opis:
DOM 300M2 POŁOŻONY NA DZIAŁCE 970M2, ZLOKALIZOWANY 200M OD UL.HYNKA
PARTER: 3 POKOJE,HALL, ŁAZIENKA
1 PIĘTRO: 4 POKOJE, HALL, ŁAZIENKA
2 PIĘTRO: 4 POKOJE, HALL, ŁAZIENKA
PIWNICA: 170M2+170M2, OBECNIE W TYCH POMIESZCZENIACH ZNAJDUJĄ SIĘ MASZYNY I URZĄDZENIA DO PRODUKCJI OKIEN PCV.
PRZESZKLONA HALA PRODUKCYJNA+POWIERZCHNIA BIUROWA
260M2. DOSKONAŁA OFERTA DLA FIRM, MOŻLIWOŚĆ ZAADOPTOWANIA DOMU NA BIURO
A POWIERZCHNIE HALL I PIWNIC JAKO MAGAZYNY. DOBRA KOMUNIKACJA DO CENTRUM OK. 5KM
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA CAŁEGO OBIEKTU ZA CENĘ 20 000,CENA PODLEGA NEGOCJACJI
KONTAKT
SŁONECKI SYLWESTER
601 653 453
-----------------------------------------
Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań zachęcamy do przeglądania naszej strony www.citymark.pl lub do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").
Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego.
Troszczymy się o Ciebie od momentu zlecenia nam zapotrzebowania na sprzedaż lub zakup nieruchomości, aż do podpisania umowy ostatecznej w wybranej przez Ciebie lub poleconej przez nas kancelarii notarialnej. Zanim dojdzie do jej podpisania kompletujemy dokumenty, na życzenie pomagamy w negocjacjach, uzgadniamy wszelkie warunki potrzebne do zawarcia umowy sprzedaży, a także udzielamy informacji z zakresu prawa w obrocie nieruchomościami.
Zachęcamy do sprzedaży nieruchomości za naszym pośrednictwem na zasadach wyłączności. Pozwoli nam to zorganizować skuteczną promocję oraz reklamę Twojej nieruchomości.
* Zamieszczone na
naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy
wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie
dokładne i aktualne. Ze względu jednak na to, iż informacje te pochodzą od osób
trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Citymark Nieruchomości
Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.
|
|
|
|
|
Rodzaj:
Podatek od czynności cywilnoprawnych:
62 000,00
Taksa notarialna:
5 480,00
VAT od taksy notarialnej i innych opłat:
1 260,40
Wpis do księgi wieczystej:
0,00
Wpisy aktu:
6 PLN za stronę
Suma opłat dodatkowych:
68 740,40
|
|
Napisz do nas:
citymark@citymark.pl
|