Kredyty

Zależy nam, żeby transakcje przeprowadzone za naszym pośrednictwem były dla Państwa w pełni bezpieczne, a formalności ograniczały się do minimum. Dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z Doradcami Kredytowymi K2 Finance. Są to osoby w pełni zaangażowane, posiadające długoletnie doświadczenie i pełną wiedzę o aktualnej ofercie banków. Do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, konstruując ofertę skrojoną na miarę konkretnych potrzeb. K2 Finance to:

Niezależni Doradcy

Firma jest niezależna kapitałowo od instytucji finansowych, co gwarantuje Państwu obiektywizm w przedstawianych ofertach.

Pełna oferta

26 czołowych banków w jednym miejscu. Korzystając z doradztwa K2 Finance możecie być pewni, że przedstawione zostaną Państwu wszystkie warte rozpatrzenia aktualne oferty.

Bezpłatne Doradztwo

Usługi K2 Finance nie wiążą się dla Państwa z żadnymi dodatkowymi kosztami, a wynegocjowane warunki są często lepsze niż bezpośrednio otrzymane w banku.

Bezpieczeństwo

K2 Finance dba o bezpieczeństwo transakcji.  Podstawowym celem jest minimalizacja ryzyka i negatywnych emocji związanych z procesem kredytowym. W razie potrzeby, wnioski są składane do kilku banków, by nasi Klienci mieli swobodny wybór najlepszej oferty.

Oszczędność czasu

Na obsługę Państwa wniosków K2 Finance poświęci tyle czasu, ile jest konieczne - to ich praca. Wy możecie oddawać się swoim zajęciom.


Zachęcamy do kontaktu z Doradcą Kredytowym K2 Finance

Beata Krupa

adres e-mail: beata.krupa@k2finance.pl
telefon: 607 203 204
Strona WWW: www.k2finance.pl
Biuro obsługi Klienta
Ul. Złota 48/54
00-120 Warszawa

Przy pierwszym kontakcie prosimy o powołanie się na CITYMARK.